Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Wales kinnisvara müügikuulutusi.

Walesis müügiks mõeldud kinnisvara

Kui otsite Walesis kinnisvara müügiks, peate teadma, et Walesi hinnad on viimastel aastatel pidevalt kasvanud, isegi kui see on aeglasem kui Inglismaal, Lõuna-Walesis, kus Cardiff on parim Põhja-Walesis.

Üldiselt on Walesi hinnad suhteliselt stabiilsed, arvestades Inglismaa kagus ja Londonist ümbritsevaid piirkondi.

Walesis ja eelkõige Põhja-Walesi kinnisvaraturul olevad omadused pärinevad tavaliselt Inglismaalt West Midlandsi ostjalt, kuid hiljuti on ained märganud, et Inglismaalt pärit ostjad lõunasse jõuavad, samuti inimesi, kes on valmis tööle ja otsustab oma elu muuta.

Wales ei meelita tavaliselt rikkad välismaised ostjad, mida näevad teised Suurbritannia osad, kuigi mõned neist on Cardiffis ja rannikualadel, on välismaised ostjad enamasti Euroopa, peamiselt hollandi ja saksa.

Viimase 18 kuu jooksul on Põhja-Walesis kasvanud arv Ameerika ostjaid, kes on huvitatud Walesis müügiks olevatest kinnistutest, eriti rannikuvetes, Abersochi, Anglesey ja Beaumarise omaduste hankimisel, samuti mägede ja ookeanivaadega kodudes.

Wales on endiselt populaarne Briti ostjate jaoks, kes tahavad puhkust või kes soovivad Walesis pärast tööea lõppu osta vara müügiks.

  •  
    Walesisse kolimine: kogu vajalik teave!

    Üks neljast Ühendkuningriigist, kellel on väga tugev identiteet, peetakse Walesit tänapäeva keldi rahvas. Tööstusrevolutsiooni aastatel võimaldas väga rikkalike kaevanduste olemasolu territooriumil muuta see maa tavaliselt põllumajanduslikust tööstuslikust energiast. Tänapäeval elab see rahvas peami ...

 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB